Webináře nahrávky

Excel (nejen) pro obchodníky a marketingové pracovníky

Vytvářejte nabídky, porovnávejte ceníky či plánujte marketingové akce snadno, rychle a pohodlně

Lektor: Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D.

Kdykoli dle Vašich časových možností
70 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


V rámci své běžné činnosti vytváříte nabídky, ceníky, propagační materiály, porovnáváte tabulky atd. Často však tyto aktivity bývají vykonávány zdlouhavě a neefektivně. Naučte se řadu užitečných funkcí a pracovních postupů, které vaši práci zrychlí, zpříjemní a současně eliminujete chyby způsobené lidským faktorem.
Naučte se ukotvit odkazy ve vzorcích např. na hodnotu přirážky či marže, automatické přepisování určitých hodnot mezi listy i soubory, zjistit rozdíly mezi dvěma tabulkami, posoudit splnění definovaných podmínek, seřadit tabulky podle jednoho či více kritérií, formátovat, využívat filtry, ukotvit příčky záhlaví a nastavit tisk do PDF.

Program:
Zásady tvorby vzorců
Propojování listů a souborů
Výběr funkcí pro podmínky a vyhledávání
Seřazení tabulek
Použití filtrů
Formátování tabulek
Ukotvení příček
Nastavení tisku

Komu je určen:
každému, kdo potřebuje rychle tvořit nabídky, porovnávat ceníky, plánovat marketingové akce a vyhodnocovat obchodní a marketingové výsledky. Zejména obchodníkům, prodejcům, manažerům či marketingovým a administrativním pracovníkům.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D.
Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D. se již 26 let aktivně věnuje školení Wordu, Excelu, PowerPointu, Outlooku včetně programování maker a reportů na zakázku. Dále se zabývá programy AutoCAD a Revit. Je certifikovaným lektorem dle Národní soustavy kvalifikací Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T), držitel několika certifikátů Microsoft Office Specialist, profesionálních certifikací pro programy AutoCAD (je spoluautorem 8 knih) a Revit Architecture. Jeho kurzy prošlo již téměř 14500 spokojených účastníků z více než 930 firem napříč všemi obory.Aktualizujte předvolby souborů cookie