Semináře prezenční

Koučování jako nástroj pro vedení zaměstnanců

Zvyšování pracovní výkonnosti a motivace týmů i jednotlivých pracovníků

Lektor: Mgr. Marek Velas

Cena s DPH:
6 558 Kč
Cena bez DPH:
5 420 Kč

Registrace na tento seminář je uzavřena a již není možné se přihlásit.

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.

Cílem semináře Koučování jako nástroj pro vedení zaměstnanců je prohloubení znalostí a dovedností v oblasti poskytování kvalitní zpětné vazby, rozvoje a koučování zaměstnanců. Pomocí praktických simulací si vyzkoušíte ověřené techniky koučování, jako je například metoda G.R.O.W. Seminář Vám ukáže sebereflexi k vlastnímu způsobu jednání a umožní Vám aktivně v praxi využívat úspěšné metody vedení zaměstnanců a poskytování účinné podpory při řešení jejich pracovních problémů. Školení je zaměřeno na nácvik technik koučování vedoucích ke zjištění skutečných schopností zaměstnanců.

Seminář je organizován pro malou skupinu účastníků tak, aby se kouč mohl každému věnovat individuálně.

Koučování je účinný nástroj, který vedoucím pracovníkům a personalistům umožní vést zaměstnance k samostatnému řešení problémů a hledání nových příležitostí, motivovat je a podpořit v jejich dalším rozvoji. Získejte základní kompetence k řízení rozhovorů a vyvarujte se zbytečných problémů při komunikaci. Nacvičte si praktické techniky koučování zaměstnanců pod vedením profesionálního kouče.

Program:

Komu je určen:
Seminář Koučování jako nástroj pro vedení zaměstnanců je určen všem vedoucím pracovníkům a personalistům, kteří ve své praxi využijí techniky koučování, chtějí se dále rozvíjet v oblasti práce s lidmi a ocení zpětnou vazbu. Zkušenosti ze školení využijí všichni manažeři při práci se zaměstnanci a řízení jejich výkonu, personalisté při poskytování poradenství či obchodníci při jednání s klienty.

  
Nahrávám...
Konferenční centrum hotelu Globus, Praha
Seminář se koná v konferenčním centru hotelu Globus v Praze 4, Gregorova 2115/10, 148 00.

Výhody konferenčního centra:

Dopravní spojení k hotelu Globus:
Doprava metrem: stanice metra C Roztyly, výstup směr Ryšavého ulice, Horní Roztyly a dále podle směrových tabulí hotelu Globus (cca 5 minut pěšky).
Doprava autem: sjezd z D 1, exit 1

Našim klientům nabízíme možnost zprostředkovat ubytování v rámci pořádané akce. Přání klienta řešíme individuálně. V případě zájmu o bližší informace prosím kontaktujte náš zákaznický servis na tel. 601 281 281 či e-mailem info@delego.cz

                                        
                   
                               


                  
Mgr. Marek Velas
Mgr. Marek Velas, trenér, lektor a moderátor. Má dlouholeté manažerské zkušenosti v oblasti obchodu, přináší do našeho týmu hluboké pochopení trhu a potřeb klientů. Vystudoval Andragogiku – rozvoj a řízení lidských zdrojů na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Působil jako vedoucí oddělení celoživotního kariérového poradenství v NÚOV. Má mnohaletou manažerskou praxi v personalistice a v oblasti kariérového poradenství, a to jak ve veřejném, tak i v soukromém sektoru. Ve svém portfoliu má vedení školení pro různé společnosti, například pro Humanitas profes o.p.s., Seznam a.s., Redbull, Městské centrum sociální prevence, Cinestar, Actelion. Jako lektor se zaměřuje na kurzy z oblasti řízení, obchodu a personalistiky, ve kterých klientům nabízí nejen svou odbornost ze vzdělávání dospělých, ale zejména zkušenosti z praxe. Věnuje se také publikační činnosti.



Aktualizujte předvolby souborů cookie